X

پست های ویژه دانشیار

دانلود رایگان پایان نامه

دانلود رایگان پایان نامه

برای دانشجویان فوق لیسانس و دکتری مطالعه پایان نامه های انجام شده بسیار مهم است. با مطالعه پایان نامه ها آنها با شیوه نگارش و تنظیم پایان نامه آشنا می شوند و می توانند برای انجام تحقیق خود از آن پایان نامه ها الگو بگیرند.

در دانشیار پست های آموزشی مفیدی در زمینه پایان نامه تهیه شده است که آخرین پست ها در صفحه پایان نامه ها (+) لیست شده است. برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی خواندن این پست ها ضروری به نظر می رسد.

 

لیست آخرین پست ها:

 1. صفر تا صد نگارش مقاله ISI
 2. راحت ترین راه نوشتن منابع پایان نامه
 3. موضوعات جدید برای پایان نامه های فوق لیسانس و دکتری
 4. یافتن موضوع جدید برای پایان نامه
 5. شیوه جستجوی مقالات جدید
 6. شیوه جستجو فایل PDF پایان نامه ها
 7. چگونه پایان نامه جدید دانلود کنیم؟
 8.  چگونه مقاله ISI بنویسم؟
 9. روش های تحقيق مورد استفاده در پايان نامه
 10. آموزش پروپوزال نویسی - نحوه نگارش پروپوزال

 

شیوه دسترسی به پایان نامه های انجام شده طی 5 سال گذشته

دانشجویان می توانند از بخش تماس با ما تماس بگیرند تا 5 پایان نامه که در دانشگاه های معروف جهان انجام شده است، به آدرس ایمیل آنها ارسال گردد.

رسال پایان نامه ها به صورت رایگان انجام می شود. کافی است از بخش تماس با ما اطلاعات زیر را به دانشیار ارسال نمایید طی 5 روز 5 پایان نامه به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نام و نام خانوداگی

دانشگاه محل تحصیل

پایان نامه هایی که می خواهید در چه رشته و زمینه ای باشند؟

در صورتیکه در کانال تلگرام دانشیار عضو شوید و درخواست خود را از طریق تلگرام ارسال نمایید پایان نامه ها طی 48 ساعت ارسال خواهند شد. 

Print
153 رتبه بندی این مطلب:
5/0
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان