X

پست های ویژه دانشیار

توصیه نامه تحصیلی به انگلیسی

توصیه نامه تحصیلی به انگلیسی

متن توصیه نامه برای مصاحبه دکتری

دانشجوی های بسیاری جهت دریافت توصیه نامه انگلیسی با دانشیار تماس می گیرند. این توصیه نامه ها معمولا توسط اساتید نوشته می شود اما همه بدنیال بهترین الگو هستند.

کتاب 40 پرونده موفق اپلای شامل 40 پرونده کامل دانشجویانی است که موفق به دریافت پذیرش از دانشگاه های آمریکا و اروپا شده اند. در این کتاب توصیه نامه ای که توسط اساتید آنها نوشته شده است نیز ارائه شده است و بهترین الگو و نمونه برای نوشتن توصیه نامه است.

تصویر زیر یکی از توصیه نامه های این کتاب را نشان می دهد. جهت دریافت کتاب کامل می توانید با دانشیار تماس بگیرید.

 

متن توصیه نامه برای مصاحبه دکتری

 

Print
5096 رتبه بندی این مطلب:
3/9
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان