X

پست های ویژه دانشیار

هزینه نوشتن توصیه نامه انگلیسی

هزینه نوشتن توصیه نامه انگلیسی

توسط دکتر مجید عقلمند

دو نوع توصیه نامه در دانشیار نوشته می شود؛

الف) توصیه نامه هایی که توسط اساتید راهنما، مشاور و دیگر اساتید دانشجویان امضا می شود.

بدلیل اینکه اساتید با شیوه نگارش توصیه نامه آشنا نیستند و یا فرصت نگارش توصیه نامه را ندارند، از دانشجویان می خواهند که خود اقدام به نوشتن توصیه نامه نمایند. در چنین مواردی توصیه نامه به صورت حرفه ای به زبان انگلیسی توسط دکتر مجید عقلمند مدیر دانشیار نوشته می شود. 

ب) دانشجویانی که نمی توانند از اساتید خود توصیه نامه دریافت نمایند. 

اساتید بدلیل محدودیت زمانی نمی توانند برای تمامی دانشجویان توصیه نامه صادر نمایند. همچنین بسیاری از اساتید علاقه ای به اینکار ندارند. در چنین شرایطی دانشجویان می توانند از دانشیار توصیه نامه دریافت نمایند. صدور توصیه نامه از سوی ایمیل آکادمیک دانشیار و یا اساتید دانشیار پس از بررسی پرونده تحصیلی و سوابق پژوهشی دانشجویان صادر می شود. 

داوطلبان می توانند با تماس با دانشیار از هزینه نگارش توصیه نامه اطلاع کسب نمایند. 

 

اطلاعات تماس:

شماره واتساپ:
00989173915286

ایمیل:
Aghlmand@danrc.com
info@danrc.com

Print
1725 رتبه بندی این مطلب:
4/0
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان