پست های ویژه دانشیار

نحوه پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی

نحوه پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی

پرداخت هزینه چاپ مقاله

 

سال‌های زیادی است که در تحریم هستیم. تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه ما وضع شده است تا مسیر زندگی و کار و تلاش را بر ما ببندد. تحریم سیستم بانکی و اتصال به شبکه ارزی جهانی یکی از این تحریم‌ها است. این تحریم‌ها مشکلات بسیار را برای پژوهشگران بوجود آورده است. آنها در پرداخت کلیه هزینه‌های ارزی خود با مشکل مواجه هستند.

در دانشیار تلاش شده است تا تحریم ها حذف گردد و پژوهشگران با هیچ محدودیتی مواجه نشوند. دانشیار کلیه پرداخت های مربوط به فعالیت های پژوهشی را انجام می دهد.

در طی چند سالی که از فعالیت حرفه ای دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش می گذرد، توانستیم ارتباطات گسترده ای را با جامعه علمی – ایرانی خارج از کشور برقرار نماییم. این ارتباطات باعث گردید خدمات مختلفی به دانشیار اضافه شود که یکی از آنها خدمات پرداخت بین المللی است.
اکثر همکاران خارج از کشور دارای پست دانشگاهی هستند و دارای اعتبار بانکی و بدون محدودیت می توانند کلیه حواله ها دانشیار را انجام دهند. این همکاری باعث گردید طی 4 سال گذشته کلیه پرداخت های پژوهشگران داخل کشور را انجام دهیم.

  • دانشیار تنها مرکزی است که در خصوص انجام حواله تضمین می دهد.

 

3670
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کلمات کلیدی:

ISI پرداخت ارزی پرداخت پی پال پرداخت مسترکارت پرداخت هزینه چاپ مقاله پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس چاپ مقالات ISI چاپ مقاله ISI لیست مجلات خارجی isi مورد تایید وزارت بهداشت نرخ دلار کانادا هزینه چاپ مقاله ISI هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی هزینه سابمیت مقاله هزینه چاپ مقاله در elsevier ارسال رایگان مقاله isi پرداخت هزینه چاپ مقاله علمی پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی پرداخت ارزی با پی پال حواله به کانادا حواله به تورنتو اپلیکیشن فی سفارت کانادا پرداخت با ویزا کارت ثبت نام آزمون تافل حواله به هند پرداخت با مستر کارت قیمت دلار نرخ ارز صرافی دانشیار پرداخت PayPal پرداخت کارت اعتباری پرداخت با وب مانی حواله وسترن یونیون خدمات پرداخت انلاین ارزی حواله های ارزی پی پال خدمات پرداخت آنلاین ارزی دانشجویی خرید و فروش دلار پی پال Apc در مقالات چیست هزینه سابمیت مقاله علمی پژوهشی هزینه چاپ مقاله کنفرانسی نحوه پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی پرداخت هزینه مجله پرداخت بین المللی با کارت شتاب پرداخت ارزی دانشجویی پرداخت بین المللی پرداخت ارزی لیر پرداخت هزینه چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات بین ال پرداخت هزینه چاپ مقاله با کمترین پرداخت هزینه چاپ مقاله با پی پال موسسه دانشیار دانشیار وبسایت دانشیار مرکز دانشیار مجید عقلمند دکتر مجید عقلمند

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما