پست های ویژه دانشیار

مراکز معتبر چاپ تضمینی مقاله ISI برای اپلای

مراکز معتبر چاپ تضمینی مقاله ISI برای اپلای

چاپ تضمینی مقاله ISI به چه معناست؟

زمانی که مقاله خود را به مجله علمی می فرستید ابتدا توسط سردبیر بررسی می شود. در صورتیکه موضوع مقاله با اهداف مجله همخوانی داشته باشد، مقاله برای دو داور (که در زمینه موضوع مقاله متخصص هستند) ارسال می شود. این دو داور ممکن است جزء اعضای دفتر مجله باشند و یا از خارج از دفتر مجله برای داوری مقاله دعوت شوند. در صورتیکه سردبیر مقاله را با اهداف مجله همخوان نداند مقاله را به نویسنده بر می گرداند و این بررسی ممکن است طی 4 هفته انجام شود. در صورتیکه مقاله برای دو داور ارسال گردد هر کدام 6 الی 8 هفته برای داوری زمان خواهند داشت. در مواردی داوران، داوری پذیرش مقاله را رد می کنند بعنی فرصت داوری ندارند. یا در سفرهستند و یا آخر ترم است و برنامه های دیگری دارند. در این صورت ممکن است 1 الی 3 ماه مقاله بدون وارد شدن به پروسه داوری در دفتر مجله بماند. 

با مواردی که در فوق توضیح داده شد، چگونه است که افراد مختلف درخصوص چاپ مقالات تضمین می دهند؟ آنها تضمین می دهند که مقالات را در مدت یک ماه در هر مجله ای چاپ کنند. این کار چگونه ممکن است؟

از چند جنبه می توان به این پرداخت و پاسخی برای آن ارائه داد.

 1. مجله پروسه داوری ندارد و هر مقاله ای را بدون توجه به محتوای آن می پذیرد. این مجلات هنوز توسط وزارت علوم بی اعتبار اعلام نشده اند. زیرا لیست مجلات بی اعتبار وزارت علوم بصورت سالانه منتشر می شود و نسبت به بازار تقلب و تخلف بسیارکند عمل می کند، عقب است و تاخیر دارد. در سال 94 پستی با عنوان "مجله هندی از لیست مجلات ISI اخراج شد!" در دانشیار منتشر شد. این پست توضیحاتی را درخصوص مجله International Journal of Current Life Sciences ارائه داده است. این مجله طی دو سال 2650 مقاله از ایرانیان چاپ کرد و بابت هر مقاله مبلغ 150 دلار(جمعا 1.351.500.000 تومان)  دریافت نمود و بالاخره پس از  دو سال و از بین رفتن سرمایه ها و اعتبار علمی دانشگاه ها  در لیست مجلات بی اعتبار قرار گرفت. پیشنهاد می کنم این پست را بخوانید تا اطلاعات بیشتری درخصوص اینگونه مجلات بدست آورید: "مجله هندی از لیست مجلات ISI اخراج شد!"

 2. سایت مجله جعل شده است. در یکی از مواردی که طی سالهای گذشته با آن برخورد داشتیم. کاری بود که توسط یکی از کافی نت های روبروی دانشگاه ... انجام شده بود. چند دانشجوی دکتری وب سایت یک مجله علمی معتبر را جعل نمودند و با دریافت هزینه مقالات دانشجویان دانشگاه را در آن قرار می دادند. چاپ مقاله در ابتدا طی 4 روز انجام می شد اما پس از مدتی برای اینکه کسی شک نکند، چاپ مقاله را به 45 روز افزایش دادند. آنها بابت قرار دادن هر مقاله در وب سایت جعل شده 200 دلار می گرفتند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با اینگونه مجلات پست "مجله جعلی Archives Des Sciences Journal" را مطالعه نمایید.

 3. صدور نامه پذیرش جعلی یکی دیگر از کارهایی است که توسط موسسات انجام می شود. در ماه های قبل بررسی صحت نامه پذیرش بسیاری از مجلات را برعهده داشتیم و متاسفانه 60 درصد نامه های صادر شده جعلی بود. باور نکردی است که افراد بابت این نامه مبلغی در حدود 2 میلیون تومان پرداخت نمودند.

 4. مجلاتی که اطلاعات دروغ ارائه داده اند. به عنوان مثال ادعا نمودند که ISI هستند و یا ضریب تاثیر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر پست با عنوان"ضریب تاثیر جعلی" را مطالعه نمایید. همچنین پست با عنوان "ضریب تاثیر جعلی - بررسی مجله Indian Journal of Research" نیز اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار خواهد داد. پست با عنوان "حقه بازی مجلات علمی" نیز به این موضوع مرتبط است.  

 5. فروش جایگاه نویسندگان. مقاله ای از مجله ISI معتبر و دارای ضریب تاثیر پذیرش گرفته است. پذیرش پس از طی نمودن پروسه سخت داوری دریافت شده است. در این مرحله نویسنده چند جایگاه نویسنده را تعریف می کند و سپس این جایگاه ها را به فروش می گذارد. در گذشته بصورت کامل در این خصوص در پست با عنوان "آماری از تقلب و تخلف" توضیح داده ام.

توضیحات بالا درخصوص چاپ تضمینی مقالات علمی ارائه شد. البته این موارد در حال تکمیل هستند و بزودی موارد دیگری نیز به آنها افزوده خواهد شد.  

توجه داشته باشید که موسساتی که درخصوص چاپ مقاله تضمین می دهند ادعا دارند که با مجلات ISI و دفتر مجله ارتباط دارند و دلیل تضمینی بودن کار آنها ارتباط آنهاست. در حالی که اصلا نیاز به ارتباط خاصی وجود ندارد و در همه موارد بالا، چاپ مقاله بدون رابطه و توسط خود نویسنده در مدت زمان کوتاه قابل انجام است.

 

خدمات چاپ مقالات علمی در دانشیار

دانشیار تنها مرکز معتبر چاپ مقالات علمی / ISI در ایران است. در دانشیار مقالات علمی به مجلات معتبر ارسال می گردد و کلیه پیگیری ها برعهده دانشیار است. نوع و نحوه خدمات ارائه شده در بخش "چاپ مقالات علمی / ISI" به نوع درخواست پژوهشگران بستگی دارد. شما می توانید مجموعه‌ی خدمات، و یا هر یک از خدمات را بصورت جداگانه درخواست دهید. خدمات ارائه شده در بخش "چاپ مقالات علمی / ISI" به صورت زیر است.

 • ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

 • ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی

 • معرفی مجلات مرتبط و معتبر (لیست ویژه مجلات)

 • بررسی مجلات علمی / شناسایی مجلات بی اعتبار و جعلی

 • پرداخت های بین المللی (پرداخت هزینه ثبت نام، داوری و چاپ مقالات علمی)

 • ارسال مقالات به مجلات علمی (Submit) و انجام پیگیری ها تا دریافت پاسخ نهایی

 • تنظیم فرمت مقاله براساس راهنمای مجله

 • انجام نامه نگاری ها و تنظیم ارتباط با مجله

 • بررسی سرقت ادبی / Plagiarism

1831
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کلمات کلیدی:

چاپ تضمینی مقاله ISI چاپ تضمینی مقاله ISI در یک ماه چاپ تضمینی مقاله ISI مصاحبه دکتری خرید مقاله ISI برای مصاحبه دکتری فروش مقاله ISI برای مصاحبه دکتری دانلود مقاله ISI برای مصاحبه دکتری چاپ فوری مقاله Major revision یعنی چه اعتراض به داوری مقاله امتیاز مقاله نامه به سردبیر انواع ریجکت مقاله انواع ریجکت مقاله ISI پاسخ به ایرادات داوران خارجی پاسخ به ایرادات داوران مجله تشکر از داور مقاله به انگلیسی جواب ریوایز مقاله جواب ریوایز داور مقاله به انگلیسی داوری تخصصی مقاله درخواست داوری مقالات درخواست داوری مقالات به مجلات درخواست داوری مقالات ISI طرح درخواست withdraw از سردبیر طریقه نامه نوشتن به ادیتور مقاله isi طریقه نامه نوشتن به ادیتور مقاله نحوه نامه نوشتن به ادیتور مقاله isi شیوه نامه نوشتن به ادیتور مقاله isi طولانی شدن زمان داوری مقاله علت رد مقاله توسط ادیتور فرایند پذیرش مقالات مراحل داوری مقاله مقالات از نوع letter منظور از تکمیل داوری چیست نامه به ادیتور ژورنال نامه به سردبیر pdf نامه به سردبیر و چک لیست نحوه نوشتن نامه به سردبیر مجله نقد مقالات نمونه ریوایز مقاله نمونه ریوایز مقاله ISI نمونه فرم داوری نمونه کاور لتر برای مقاله نمونه متن داوری مقاله ISI نمونه متن داوری مقاله نمونه نامه به سردبیر فارسی نمونه نامه به سردبیر مجله انگلیسی نمونه نامه پاسخ به داوری مقاله نمونه نامه پاسخ به داوری مقاله آی اس آی نمونه نامه پاسخ به داوری مقاله انگلیسی نمونه نامه پاسخ به داوری مقاله فارسی نمونه نامه درخواست پذیرش مقاله نمونه نامه فارسی به سردبیر مجله برای چاپ مقاله وضعیت یک مقاله بعد از سابمیت "نمونه داوری مقاله به انگلیسی"

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما