X

پست های ویژه دانشیار

...

متن توصیه نامه برای اپلای

متن توصیه نامه برای اپلای

خرید کتاب 40 پرونده موفق اپلای

متن توصیه نامه توسط اساتید نوشته می شود. آنها برای دانشجویان خود و دانشجویانی که از نزدیک می شناسند این توصیه نامه ها را صادر می کنند.

در بسیاری از مواقع اساتید فرصت تنظیم این توصیه نامه ها را ندارند و از دانشجویان می خواهند متن توصیه نامه را خودشان تهیه نمایند.

در دانشیار متن توصیه نامه ها به صورت حرفه ای تهیه و تنظیم می شود. همچنین کتاب 40 پرونده موفق اپلای حاوی متن های مختلف توصیه نامه است که می تواند راهنمای خوبی برای دانشجویان باشد. حتی دانشجویان می توانند متن توصیه نامه های این کتاب را با اعمال تغییرات کوچکی برای پرونده خود استفاده نمایند.

این کتاب شامل انگیزه نامه و همچنین سوالات و پاسخ های جلسه مصاحبه نیز می باشد. جهت تهیه کتاب و دریافت اطلاعات تکمیلی با دانشیار تماس بگیرید.

Print
56 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان