X

پست های ویژه دانشیار

دانلود نمونه انگیزه نامه تحصیلی انگلیسی

دانلود نمونه انگیزه نامه تحصیلی انگلیسی

دانلود نمونه انگیزه نامه رشته های مختلف

بدون انگیزه نامه نمی توان برای دانشگاه های خارجی اقدام کرد. انگیزه نامه باید به صورت حرفه ای تنظیم شود تا بتواند نظر مثبت اساتید را جلب نماید.

کتاب 40 پرونده موفق اپلای شامل پرونده دانشجویانی است که از دانشگاه های برتر آمریکا پذیرش گرفته اند. هر فصل از این کتاب به یک دانشجو اختصاص یافته است و خوانندگان می توانند اطلاعات شخصی دانشجویان، انگیزه نامه و توصیه نامه های آنها را مورد بررسی و مطالعه قرار دهند.

دانشجویانی که می خواهند برای دانشگاه های خارجی اقدام نمایند می توانند از انگیزه نامه های موجود در این کتاب الگو بگیرند و انگیزه نامه و سایر موارد لازم را براساس این پرونده ها تکمیل نمایند. تصویر زیر نمونه یکی از انگیزه نامه های موجود در این کتاب است. 

هزینه این کتاب 250 هزار تومان می باشد. 

جهت خرید کتاب کافی است یک ایمیل با عنوان "40 پرونده موفق اپلای" به آدرس ایمیل دانشیار ارسال نمایید. 

info@danrc.com

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

نمونه انگیزه نامه انگلیسی برای اپلای

 

دانلود نمونه انگیزه نامه تحصیلی انگلیسی

 

 

Print
12779 رتبه بندی این مطلب:
3/8
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان