X

پست های ویژه دانشیار

انتقال پول از اروپا به ایران

انتقال پول از اروپا به ایران

دانشیار یک مرکز علمی است که توسط دکتر مجید عقلمند(رزومه علمی) مدیریت می شود. 

در مرکز دانشیار علاوه بر کمک در انجام پرداخت هایی که مربوط به کارهای علمی است (مانند چاپ مقاله، پرداخت هزینه کنفرانس علمی، پرداخت هزینه آزمایش های علمی، ویرایش تخصصی و ...)، خدمات حواله پول از اروپا به ایران و افغانستان نیز ارائه می گردد. 

انتقال پول از آلمان به ایران

 

حواله ها ابتدا بحساب مدیر دانشیار در اروپا واریز می شود و سپس پیگیری های لازم جهت انتقال آن به بانک های ایرانی انجام می گردد. 

در دانشیار امکان حواله به تمامی بانک های ایرانی وجود دارد. 

کلیه حواله ها در کمتر از 12 ساعت قابل انجام است. توجه داشته باشید که در روزهای شنبه و یکشنبه بدلیل تعطیلی بانک ها امکان انجام حواله ممکن نیست. همچنین واریز مبلغ بحساب دانشیار می تواند از طریق بانک و یا وسترن یونین صورت گیرد. 

در انجام کلیه حواله ها کمترین کارمزد در نظر گرفته می شود. 

جهت انجام حواله از اروپا به ایران و افغانستان می توانید درخواست خود را از طریق راه های ارتباطی زیر به دانشیار بفرستید. 

ایمیل: info@danrc.com

ایمیل مدیر: Aghlmand@danrc.com

شماره همراه: 00989173915286

Print
3770 رتبه بندی این مطلب:
4/1
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان