X

پست های ویژه دانشیار

نوشتن توصیه نامه و SOP

نوشتن توصیه نامه و SOP

Intention Letter_Letter of Intent, Statement Of Purpose (SOP), Historical Letter

دانشجویانی که برای تحصیل در خارج از کشور آماده می شوند باید مدارکی را آماده نمایند. برخی از این مدارک شامل موارد زیر است:

 

Intention Letter or Letter of Intent
Statement Of Purpose(SOP)
Historical Letter
Resume or Curriculum Vitae

 

شیوه نگارش و آماده سازی این مدارک بسیار مهم است و شرط قبولی دانشجویان در مقاطع فوق لیسانس و دکتری محسوب می گردد. دانشجویان بسیاری با دانشیار تماس می گیرند و تنظیم پرونده اپلای خود را به دانشیار می سپارند و تقریبا 70 درصد از این پرونده ها از دانشگاه های برتر پاسخ مثبت دریافت می کنند.  

در دانشیار بدلیل وجود محدودیت در ارائه خدمات به همه متقاضیان، اقدام به ارائه 40 پرونده موفق در گرفتن پذیرش از دانشگاه های برتر جهان نمودیم. در این کتاب اطلاعات 40 دانشجو منتشر شده است. که شامل؛ مشخصات فردی، انگیزه نامه، سوالات مربوط به جلسه مصاحبه و همچنین متن معرفی نامه از اساتید است.

این کتاب بهترین راهنما جهت تنظیم پرونده تحصیلی است و دانشجویان می توانند از آن برای نوشتن متن توصیه نامه، SOP و موارد دیگر بهره ببرند. 

به عنوان مثال زمانی که از اساتید خود می خواهید برای شما توصیه نامه بنویسند آنها نمی دانند که با چه فرمتی و چه نوع متنی آن را باید تنظیم نمایند. در این کتاب الگوهای بسیاری قرار داده شده است و دانشجویان می توانند در نوشتن توصیه نامه از آنها استفاده نمایند. 

 جهت دریافت این کتاب با دانشیار تماس بگیرید. 

شماره تماس: 09173915286

آدرس ایمیل: info@danrc.com

آدرس ایمیل: Aghlmand@danrc.com

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
6087 رتبه بندی این مطلب:
4/5

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان