X

پست های ویژه دانشیار

شیوه تماس با دانشیار

 

چاپ مقاله ISI

 

جزوه ریاضی GRE

جزوه ریاضی GRE

دریافت رایگان

منابع آزمون GRE در دانشیار قرار داده شده است. شما می توانید به صورت رایگان فایل کتاب ها را از قسمت زیر دریافت نمایید. دوستانی که در این آزمون ثبت نام می کنند پس از خروج از آزمون سوالات ریاضی را تا جایی که در ذهنشان مانده باشد می نویسند و به کانال تلگرامی که برای همین موضوع درست شده است می فرستند. جهت دریافت لینک این کانال در کانال تلگرام دانشیار عضو شوید و از آن طریق پیام بفرستید. 

 

@danrc

Print
925 رتبه بندی این مطلب:
5/0

فایل ها برای دانلود

  • DANRC_GRE(.rar, 16/41 MB) - 421 download(s)

    دریافت منابع رایگان آزمون جی آر ای

نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان