X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

مسیر خدماتی دانشیار در چاپ مقالات علمی / ISI
جزوه ریاضی GRE

جزوه ریاضی GRE

دریافت رایگان

منابع آزمون GRE در دانشیار قرار داده شده است. شما می توانید به صورت رایگان فایل کتاب ها را از قسمت زیر دریافت نمایید. دوستانی که در این آزمون ثبت نام می کنند پس از خروج از آزمون سوالات ریاضی را تا جایی که در ذهنشان مانده باشد می نویسند و به کانال تلگرامی که برای همین موضوع درست شده است می فرستند. جهت دریافت لینک این کانال در کانال تلگرام دانشیار عضو شوید و از آن طریق پیام بفرستید. 

 

@danrc

Print
115 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

فایل ها برای دانلود

  • DANRC_GRE(.rar, 16/41 MB) - 46 download(s)

    دریافت منابع رایگان آزمون جی آر ای

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان