X

پست های ویژه دانشیار

شیوه تماس با دانشیار

 

چاپ مقاله ISI

 

ثبت نام آزمون زبان آلمانی در استانبول

ثبت نام آزمون زبان آلمانی در استانبول

آزمون گوته در استانبول، آنکارا و ازمیر

همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، آزمون گوته در شش سطح در ترکیه برگزار می شود. شهرهایی که برگزار کننده این آزمون هستند به ترتیب آنکارا، استانبول و ازمیر می باشند. 

معمولا ایرانیان سعی می کنند در آزمونی که در شهر استانبول برگزار می شود، شرکت نمایند و شرکت در آزمون های شهرهای آنکارا و ازمیر بدلیل دوری و سختی سفر در اولویت های بعدی قرار می گیرد. 
 

 

ثبت نام آزمون زبان آلمانی در ترکیه استانبول

در دانشیار راهنمای داوطلبانی هستیم که می خواهند در این آزمون شرکت نمایند ما کلیه پروسه ثبت نام داوطلبان را انجام می دهیم. همچنین هزینه شرکت در آزمون نیز توسط دانشیار پرداخت می شود و داوطلبان می توانند معادل ریالی این مبلغ را بحساب دانشیار واریز نمایند. 

در صورت درخواست داوطلبان خدمات همراهی در سه شهر استانبول، آنکارا و ازمیر توسط گروه دانشیار ارائه می گردد. 

شرکت در آزمون گوته ترکیه

 

 Email: info@DanRC.com

 Email: Aghlmand@DanRC.com

Email: Daneshyar.Center@gmail.com

  • Tell: 00989173915286
Print
401 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان