X

پست های ویژه دانشیار

نوشتن فصل سوم پایان نامه رشته روانشناسی

نوشتن فصل سوم پایان نامه رشته روانشناسی

در دانشیار فصل سوم پایان نامه های فوق لیسانس و دکتری رشته روانشناسی نوشته می شود. همچنین درصورتیکه دانشجویان رشته روانشناسی خود اقدام به نگارش این فصل نماید می توانند جهت بررسی و ویرایش آن را به دانشیار ارسال نمایند. 

نگارش فصل سوم پایان نامه های فوق لیسانس و دکتری به صورت تضمینی انجام می شود و در صورتیکه در مراحل بعدی اساتید راهنما و یا مشاور اصلاحاتی را لازم دیدند این اصلاحات به صورت رایگان توسط متخصص مرکز انجام خواهد شد. 

هزینه
هزینه نگارش و یا ویرایش فصل سوم پایان نامه رشته روانشناسی پس از بررسی پروپوزال توسط متخصص مرکز تعیین می گردد.  

زمان تحویل 
زمان تحویل معمولا 7 روز تا 21 روز می باشد که به موضوع تحقیق و خواسته های اساتید راهنما و مشاور بستگی دارد. 

متخصصین مرکز
متخصصین رشته روانشناسی مرکز دارای مدرک دکتری این رشته هستند و بیش از 10 مقاله ISI را در رزومه خود دارند و تا به امروز راهنما و مشاور دانشجویان بسیاری بوده اند. 

اطلاعات تماس
می توانید از طریق واتساپ با شماره 09173915286 تماس بگیرید و یا درخواست خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید. 
info@danrc.com
 

Print
1307 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان