X

پست های ویژه دانشیار

مجلات ISI در تابستان پروسه داوری طولانی تری دارند!

مجلات ISI در تابستان پروسه داوری طولانی تری دارند!

پروسه داوری در مجلات ISI

مجلات ISI و یا هر نوع مجله دیگری در تابستان پروسه طولانی تری دارند. تابستان فصل تعطیلات است. سردبیران، داوران و کارکنان دفتر مجله نیز از این فرصت برای رفتن به تعطیلات استفاده می کنند. به همین خاطر پروسه چاپ مقاله طولانی تر می شود. 

شما هم اگر مقاله خود را در فصل تابستان به مجله بفرستید ممکن است پیامی که من دریافت کردم را دریافت نمایید. پس از 45 روز به مجله ایمیل زدم و از آنها خواستم آخرین وضعیت مقاله را به من اطلاع دهند. آنها هم در جواب ایمیل زیر را فرستادند. سردبیر در سفر است! البته پس از اینکه سردبیر از سفر برگشتند مقاله را رد کردند. گفتند این مقاله با موضوع مجله ما همخوانی ندارد. اینکه پس از 52 روز چنین ایمیلی دریافت کردم باعث شد این پست را بنویسم. فراموش نکنید چنین چیزی هم ممکن است رخ دهد. 

خود من هم در فصل تابستان داوری مقالات را نمی پذیرم. پس ممکن است انتخاب داور برای مقاله نیز سخت باشد. چون همه اساتید در دسترس نیستند و هرکسی تابستان برنامه های خاص خودش را دنبال می کند. 

 

چاپ مقاله ISI در فصل تابستان سخت است!

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
2162 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان