X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

مسیر خدماتی دانشیار در چاپ مقالات علمی / ISI
مجلات ISI در تابستان پروسه داوری طولانی تری دارند!

مجلات ISI در تابستان پروسه داوری طولانی تری دارند!

پروسه داوری در مجلات ISI

مجلات ISI و یا هر نوع مجله دیگری در تابستان پروسه طولانی تری دارند. تابستان فصل تعطیلات است. سردبیران، داوران و کارکنان دفتر مجله نیز از این فرصت برای رفتن به تعطیلات استفاده می کنند. به همین خاطر پروسه چاپ مقاله طولانی تر می شود. 

شما هم اگر مقاله خود را در فصل تابستان به مجله بفرستید ممکن است پیامی که من دریافت کردم را دریافت نمایید. پس از 45 روز به مجله ایمیل زدم و از آنها خواستم آخرین وضعیت مقاله را به من اطلاع دهند. آنها هم در جواب ایمیل زیر را فرستادند. سردبیر در سفر است! البته پس از اینکه سردبیر از سفر برگشتند مقاله را رد کردند. گفتند این مقاله با موضوع مجله ما همخوانی ندارد. اینکه پس از 52 روز چنین ایمیلی دریافت کردم باعث شد این پست را بنویسم. فراموش نکنید چنین چیزی هم ممکن است رخ دهد. 

خود من هم در فصل تابستان داوری مقالات را نمی پذیرم. پس ممکن است انتخاب داور برای مقاله نیز سخت باشد. چون همه اساتید در دسترس نیستند و هرکسی تابستان برنامه های خاص خودش را دنبال می کند. 

 

چاپ مقاله ISI در فصل تابستان سخت است!

 

نویسنده: دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
165 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان