پست های ویژه دانشیار

بورس تحصیلی ترکیه

بورس تحصیلی ترکیه

 

بورس تحصیلی ترکیه فرصت خوبی برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف است. این بورس کلیه هزینه های تحصیل و زندگی در ترکیه را پوشش می دهد و بهترین گزینه برای علاقه مندان به تحصیل در منطقه خاورمیانه است. در صورتیکه رزومه شما برای ارسال به دانشگاه های اروپا و آمریکا کافی نیست. می توانید برای این بورس ثبت نام نمایید و شانس خود را امتحان کنید. ثبت نام و ارسال مدارک به سازمان بورس ترکیه رایگان است. 

تاریخ ثبت نام 

ثبت نام برای بورس تحصیلی ترکیه از دی ماه آغاز می شود و تا نیمه های بهمن ادامه دارد. 

وب سایت

برای ثبت نام به این ادرس مراجعه نمایید: https://tbbs.turkiyeburslari.gov.tr/

تصویر زیر صفحه ورود کاربران را نشان میدهد. در مرحله اول جهت ثبت نام اقدام نمایید و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور وارد شوید. 

زبان سیستم

زبان این سایت انگلیسی، ترکی و فارسی است. یعنی می توانید پس از وارد شدن به وب سایت کلیه مراحل ثبت نام را شخصا پیگیری نمایید.

 

راهنمای ثبت نام برای بورس تحصیلی ترکیه

 

مدارک لازم

مدارک شناسنامه ای مانند کارت ملی، و پاسپورت

سوابق تحصیلی یعنی تصویر کلیه مدارک تحصیلی شامل دانشنامه و ریز نمرات هر دوره (بهتر است مدارک به زبان ترکی ترجمه شود. منظور از ترجمه ترجمه رسمی توسط دارالترجمه است. توجه داشته باشید که مدارک ترجمه شده به تایید وزارت دادگستری و وزارت امورخارجه رسیده باشد. 

سوابق کاری 

سوابق علمی شامل مقالات علمی در مجلات و کنفرانس ها، گواهی ها دوره های مختلف و هر چیزی که نسبت به دانشجویان دیگر شما را در وضعیت بهتری قرار دهد. 

توصیه نامه از سه استاد و یا معلم نامه ای که نشان میدهد شما برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر مناسب هستید. 

 

 

این صفحه در حال تکمیل است. سوالات خود را ارسال نمایید. 

1024
رتبه بندی این مطلب:
5.0

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما