X

پست های ویژه دانشیار

راهنمای ثبت نام در بورس تحصیلی ترکیه

راهنمای ثبت نام در بورس تحصیلی ترکیه

سال تحصیلی 2023- 2022

 

بورس تحصیلی ترکیه فرصت خوبی برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف است. این بورس کلیه هزینه های تحصیل و زندگی در ترکیه را پوشش می دهد و بهترین گزینه برای علاقه مندان به تحصیل در منطقه خاورمیانه است. در صورتیکه رزومه شما برای ارسال به دانشگاه های اروپا و آمریکا کافی نیست. می توانید برای این بورس ثبت نام نمایید و شانس خود را امتحان کنید. ثبت نام و ارسال مدارک به سازمان بورس ترکیه رایگان است. 

تاریخ ثبت نام 

ثبت نام برای بورس تحصیلی ترکیه از دی ماه آغاز می شود و تا نیمه های بهمن ادامه دارد. 

وب سایت

برای ثبت نام به این ادرس مراجعه نمایید: https://tbbs.turkiyeburslari.gov.tr/

تصویر زیر صفحه ورود کاربران را نشان میدهد. در مرحله اول جهت ثبت نام اقدام نمایید و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور وارد شوید. 

زبان سیستم

زبان این سایت انگلیسی، ترکی و فارسی است. یعنی می توانید پس از وارد شدن به وب سایت کلیه مراحل ثبت نام را شخصا پیگیری نمایید.

 

راهنمای ثبت نام برای بورس تحصیلی ترکیه

 

مدارک لازم

مدارک شناسنامه ای مانند کارت ملی، و پاسپورت

سوابق تحصیلی یعنی تصویر کلیه مدارک تحصیلی شامل دانشنامه و ریز نمرات هر دوره (بهتر است مدارک به زبان ترکی ترجمه شود. منظور از ترجمه ترجمه رسمی توسط دارالترجمه است. توجه داشته باشید که مدارک ترجمه شده به تایید وزارت دادگستری و وزارت امورخارجه رسیده باشد. 

سوابق کاری 

سوابق علمی شامل مقالات علمی در مجلات و کنفرانس ها، گواهی ها دوره های مختلف و هر چیزی که نسبت به دانشجویان دیگر شما را در وضعیت بهتری قرار دهد. 

توصیه نامه از سه استاد و یا معلم نامه ای که نشان میدهد شما برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر مناسب هستید. 

 

 

این صفحه در حال تکمیل است. سوالات خود را ارسال نمایید. 

Print
51 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان