X

پست های ویژه دانشیار

ترجمه و ویرایش فرم های ویزای آمریکا

ترجمه و ویرایش فرم های ویزای آمریکا

می توانید تکمیل کردن هر گونه فرم به زبان انگلیسی را به مرکز دانشیار بسپارید. 

شما می توانید فرم ها را به زبان فارسی پر کنید و به دانشیار ارسال نمایید تا توسط متخصصین مرکز به زبان انگلیسی ترجمه شود. همچنین در صورتیکه خودتان فرم ها را به انگلیسی می نویسید، می توانید آن را جهت ویرایش تخصصی به دانشیار ارسال نمایید. 

در صورتیکه برای دریافت ویزای پژوهشی اقدام می فرمایید می توانید پروپوزال خود را به دانشیار ارسال نمایید تا به انگلیسی ترجمه و ویرایش شود. 

از طریق ایمیل زیر با مدیر دانشیار دکتر مجید عقلمند تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

تماس با گروه دانشیار

دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Email:  info@DanRC.com

Email:  Aghlmand@DanRC.com

Email:  Daneshyar.Center@Gmail.com

Tell:  00989173915286

Print
1641 رتبه بندی این مطلب:
3/0
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان