X

پست های ویژه دانشیار

ثبت نام آزمون PTE ترکیه

ثبت نام آزمون PTE ترکیه

ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی حضورما در شهر استانبول باعث گردید؛ علاوه بر ثبت نام داوطلبین در آزمون PTE بتوانیم خدمات دیگری را نیز به آنها ارائه دهیم و در تمامی مراحل سفر و آزمون در کنار آنان باشیم. از بهمن 1401 تا به امروز بیش از 3000 نفر از خدمات دانشیار بهره بردند و این موفقیت بزرگ و ارزشمندی برای مرکز پژوهشی دانشیار است. 

بسیاری از داوطلبین برای اولین بار از ایران خارج می شوند و شرکت در آزمون PTE در کشوری دیگر سوالات بسیاری زیادی را برای آنها ایجاد کرده است. ترس از سفر، نداشتن همراه، آشنا نبودن با زبان ترکی و شهر استانبول باعث شده است از شرکت در آزمون PTE ترکیه منصرف شوند. اما خدماتی که در دانشیار ارائه می گردد، پاسخی مناسب برای تمامی سوالات و نگرانی های داوطلبین و همچنین خانواده های آنان ارائه داده است. 
ثبت نام خود را به ما بسپارید تا در تمامی مراحل سفر راهنمای شما باشیم. شما در زمان حضور در ترکیه تنها نیستید و در تمامی مراحل پشتیبان شما خواهیم بود. 

آزمون آیلتس در ترکیه

هر هفته میزبان داوطلبین آزمون در استانبول هستیم


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی چگونه در آزمون PTE ترکیه شرکت نمایم؟

گروه دانشیار بدلیل قرارگیری در ترکیه کلیه خدمات مربوط به آزمون PTE را انجام می دهد. این خدمات شامل ثبت نام، پشتیبانی کامل سفر، رزرو هتل  می باشد. داوطلبین هزینه آزمون را بحساب ما در ایران واریز می نمایند و ثبت نام آنها در آزمون PTE ترکیه انجام می شود. برای ثبت نام در آزمون PTE سه گام زیر را دنبال نمایید. 

گام اول: از طریق ایمیل/تلگرام/واتساپ برای ما پیام بفرستید. تا به کلیه سوالات شما پاسخ دهیم و در زمینه انتخاب موسسه و تاریخ آزمون راهنمای شما باشیم.

 • شماره تلگرام و واتساپ: 00905316745988
 • لینک ارتباط مستقیم با دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار) در خصوص ثبت نام PTE در ترکیه: https://t.me/Majid_Aghlmand
 • گروه تلگرامی آزمون PTE در ترکیه: https://t.me/ielts_tr

گام دوم: انتخاب موسسه و تاریخ آزمون پس از دریافت مشاوره

گام سوم: ثبت نام در آزمون PTE و انجام هماهنگی های سفر


در این صفحه به تمامی سوالات زیر پاسخ داده شده است؛

 1. PTE در کدام مراکز ترکیه برگزار می شود؟
 2. کدام مرکز را برای آزمون PTE انتخاب نمایم؟
 3. این اولین تجربه سفر خارجی من است باید چیکار کنم؟
 4. تاریخ آزمون ها را چگونه بررسی نمایم؟
 5. آیا قبلا کسی در این آزمون شرکت کرده است؟
 6. چگونه می توانم از تجربه افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند استفاده کنم؟
 7. نزدیکترین هتل ها به مراکز آزمون کدام ها هستند؟
 8. برای سفر به استانبول کدام فرودگاه را انتخاب نمایم و چگونه به مرکز آزمون بروم؟
 9. نتایج چند روز پس از آزمون صادر می شود؟
 10. آیا امکان جابجایی تاریخ آزمون PTE وجود دارد؟
 11. مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در آزمون PTE چیست؟

ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی هزینه آزمون PTE در ترکیه چقدر است؟

هزینه آزمون PTE  دقیقا 4500 لیر می باشد. داوطلبین آزمون در ترکیه این مبلغ را بحساب ایران ما واریز می نمایند و ما ثبت نام آنها را در آزمون PTE ترکیه انجام می دهیم.

خدمات دیگر:

 • پشتیبانی 24 ساعته در هنگام حضور در ترکیه
 • دریافت راهنمایی سفر
 • نشان دادن محل آزمون اصلی و آزمون اسپیکینگ یک روز قبل از آزمون اصلی
 • عضویت در گروه تلگرامی آزمون PTE
 • رزرو هتل
 • امکان خرید بلیط اتوبوس و هواپیما درصورتیکه داوطلبین بخواهند از استانبول به شهر وان ترکیه (شهر مرزی با ایران) سفر کنند. 

 

ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی PTE در کدام مراکز ترکیه برگزار می شود؟ 


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی کدام مرکز را برای آزمون PTE در ترکیه انتخاب نمایم؟


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی این اولین تجربه سفر خارجی من است باید چیکار کنم؟ داوطلبین که برای اولین بار از کشور خارج می شوند و نسبت به داوطلبین دیگر تجربه کمتری دارند می توانند از خدمات ویژه ما که در زمینه "همراهی آزمون" ارائه می گردد، استفاده نمایند. از زمانی که از داوطلبین وارد خاک ترکیه می شوند تا زمانی که در ترکیه حضور دارند از حمایت و پشتیبانی ما برخوردار می گردند. ارائه این خدمات به داوطلبینی که توسط ما ثبت نام می شوند، رایگان است. 


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی تاریخ آزمون ها را چگونه بررسی نمایم؟ 


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی آیا قبلا کسی در این آزمون شرکت کرده است؟ تمامی داوطلبینی که در آزمون های کشور ترکیه شرکت می کنند در گروه تلگرامی ما حضور دارند و در خصوص آزمون PTE در ترکیه راهنمای داوطلبین دیگر هستند. همچنین این داوطلبین سوالات آزمون را نیز به اشتراک می گذارند تا داوطلبین دیگر با آمادگی بیشتری در آزمون شرکت نمایند. در صورت عضویت در گروه تلگرامی ما هشتک تجربه را جستجو نمایید. 


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی چگونه می توانم از تجربه افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند استفاده کنم؟ با عضویت در گروه تلگرامی دانشیار "گروه ثبت نام آزمون PTE در ترکیه" می توانید از تجربه دوستان دیگر بهره مند شوید.


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی نزدیکترین هتل ها به مراکز آزمون کدام ها هستند؟ ما به داوطلبین آزمون آیلتس، مرکز سمت اروپا را پیشنهاد می دهیم زیرا این مرکز دسترسی بسیاری خوبی را در اختیار داوطلبین ایرانی قرار می دهد. بدلیل موقعیت جغرافیایی این مرکز داوطلبین می توانند با فاصله ای کمتر از 10 دقیقه پیاده روی از هتل به مرکز آزمون برسند. همچنین ایستگاه اتوبوس های فرودگاه استانبول نیز دقیقا از روبروی مرکز PTE قرار دارد. در این خصوص ویدیوهای آموزشی در گروه و کانال تلگرامی ما منتشر شده است. 


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی برای سفر به استانبول کدام فرودگاه را انتخاب نماییم و چگونه به مرکز آزمون برویم؟ استانبول دارای 2 فرودگاه است. فرودگاه استانبول و فرودگاه صبیحا گوگچن. برای ایرانیان بسیار مهم است که به فرودگاه استانبول بیایند. در بیرون از فرودگاه استانبول اتوبوس های ویژه فرودگاه مسافران را به میدان تکسیم منتقل می نمایند. در این خصوص ویدیوهای آموزشی در گروه و کانال تلگرامی ما منتشر شده است. 


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی نتایج چند روز پس از آزمون صادر می شود؟


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی آیا دانشیار در زمینه رزرو هتل نیز خدماتی ارائه می دهد؟ بله یکی از خدمات ارائه شده توسط ما در گروه دانشیار معرفی هتل و رزرو آن برای داوطلبین آیلتس است. 


 

ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در آزمون PTE چیست؟

 • تصویر صفحه اول گذرنامه
 • آدرس ایمیل 
 • شماره موبایل دارای واتساپ و تلگرام،
 • آدرس پستی به همراه کد پستی به انگلیسی

ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی صدور توصیه نامه

دانشیار توسط دکتر مجید عقلمند مدیریت می شود. رشته تخصصی ایشان ژئوتکنیک است و در زمینه مدلسازی منطقه ای با تکنیک های سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی فعالیت دارند. از طریق لینک های زیر می توانید رزومه ایشان را مورد بررسی قرار دهید و در صورتیکه در زمینه های مشابه فعالیت دارید در زمینه انجام پروژه های مشترک و همچنین دریافت توصیه نامه تماس بگیرید. 


ثبت نام آزمون pte استانبول سنتر میندی چگونه با دانشیار تماس بگیریم؟

دکتر مجید عقلمند

لینک ارتباط مستقیم با دکتر مجید عقلمند: https://t.me/Majid_Aghlmand

سوالات خود را در گروهی که در تلگرام به همین منظور ایجاد شده است بپرسید. https://t.me/ielts_tr

سوالات خود را در گروهی که در تلگرام به همین منظور ایجاد شده است بپرسید: https://t.me/ielts_tr

شماره موبایل ترکیه ( تلگرام): 00905316745988

ایمیل:

 • daneshyar.center@gmail.com
 • Aghlmand@danrc.com
 • info@danrc.com
Print
444 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان