X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در سنجش از دور و GIS

چاپ مقاله ISI در سنجش از دور و GIS

این امکان در دانشیار فراهم شده است که راهنما و مشاور دانشجویان رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) باشیم. دانشجویان می توانند جهت انتخاب موضوع، انجام تحقیق و نوشتن مقاله علمی / ISI با دانشیار تماس بگیرند تا خدمات مشاوره ارائه گردد. 

  • دانشجویانی که می خواهند پایان نامه خود را به مقاله تبدیل نمایند، می توانند با مشاوره و راهنمایی اساتید مرکز این کار را انجام دهند. 

در صورتیکه اساتید مرکز در ارتقا و افزایش کیفیت مقاله مشارکت داشته باشند دانشجویان می توانند نام این اساتید را نیز در تحقیق خود بنویسند.

  • همچنین توصیه نامه های رسمی جهت اپلای و تحصیل در خارج از کشور توسط اعضای هیات علمی دانشیار قابل ارائه است. 

مهم! در صورتیکه نام هر یک از اعضای هیات علمی دانشیار در مقاله نوشته شده باشد، کلیه خدمات چاپ مقاله در مجلات علمی / ISI به صورت رایگان ارائه خواهد شد. همچنین استخراج مقاله از پایان نامه نیز به صورت رایگان خواهد بود. 

این فرصت ویژه دانشجویانی است که پایان نامه آنها بر سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی متمرکز است و یا اینکه در پایان نامه خود از روش های سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی بهره برده اند. 

اطلاعات تماس با دانشیار

ایمیل:
info@danrc.com
aghlmand@danrc.com

واتساپ: 
00989173915286
دکتر مجید عقلمند (مدیر دانشیار)
 

Print
1411 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نظرات بسته شده است.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان