X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI

استخدام مترجم زبان انگلیسی

استخدام مترجم زبان انگلیسی

دانشیار در زمینه چاپ مقالات علمی فعالیت دارد و هر روز مقالات بسیاری توسط متخصصین زبان انگلیسی دانشیار از زبان فارسی به انگلیسی ترجمه می شوند.

مقاله ای که در دانشیار ترجمه می شود به مجلات انگلیسی زبان ارسال می گردد و معمولا توسط 2 تا 4 داور انگلیسی زبان مورد بررسی قرار می گیرد.

ترجمه بد و یا ضعیف باعث رد شدن مقاله از مجله می شود. در بسیاری از موارد کار تحقیقی بسیار قوی است اما بدلیل ضعفی که در ترجمه وجود دارد، از مجلات رد می شود.

فعالیت در دانشیار

دانشیار به منظور تکمیل گروه مترجمین خود از فارغ التحصیلان رشته زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی و آموزش زبان انگلیسی دعوت به همکاری می نماید.

شرایط

  • دارا بودن مدرک فوق لیسانس و یا دکتری زبان انگلیسی
  • امکان دسترسی آنلاین
  • ارسال سوابق علمی-پژوهشی (CV)
  • دارای بودن گذرنامه

جهت آغاز همکاری رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید.

Aghlmand@danrc.com

00989173915286

Print
561 رتبه بندی این مطلب:
1/8

می توانید درخواست خود را از طریق اینستاگرام به دانشیار بفرستید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید. 

 دانشیار دانشیار

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

دی ان ان