ویرایش انگلیسی مقاله و کتاب

ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

خدمات ترجمه در دانشیار به "ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات علمی" محدود شده است. در زیر توضیحات مربوط به این خدمات ارائه شده است. 

زمانی که مقاله ای را به مجلات دارای ایندکس های معتبر بین المللی مانند ISI-JCR-WOS-SJR-Q1-Q4 ارسال می گردد، حداقل توسط 3 داور بررسی می شود و کیفیت نگارش انگلیسی اولین موردی است که سردبیر و داوران به آن توجه دارند.

بسیار از تحقیقات دارای موضوعی خوب و جدید هستند اما تنها به دلیل ترجمه ضعیف از مجلات رد می شوند. در مجلات علمی، داوران به سطح زبان انگلیسی پایین، اشکالات گرامری، عدم روانی جملات و ... اشاره می کنند. 

در صورتیکه ��رجمه مقاله خود را به دانشیار بسپارید هیچگاه مقاله شما بدلیل موارد فوق رد نمی شود. 

همچنین اگر مقاله شما بدلیل ضعف نگارش انگلیسی رد شده باشد می توانید آن را جهت ویرایش و اصلاح به دانشیار بسپارید. 

چرا دانشیار؟

 • گروه دانشیار در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات انگلیسی دارای سابقه 10 ساله است.
 • ترجمه و ویرایش مقالات انگلیسی توسط اعضای هیات علمی رشته زبان و ادبیات انگلیسی انجام می شود. 
 • پس از ویرایش مقالات، گواهی ادیت توسط دانشیار صادر می شود.
 • ترجمه و ویرایش به صورت تضمینی انجام می گردد. 

 

ویرایش توسط متخصص انگلیسی زبان Native

در صورتیکه می خواهید مقاله شما توسط شرکت های خارجی و Native ویرایش شود، در ایمیل ارسالی به دانشیار به این نکته اشاره نمایید. شرکت هایی که لوگوی آنها در زیر قابل مشاهده است به عنوان برترین شرکت های ویرایش مقالات انگلیسی معرفی می گردد.

 

 

نمونه ای ویرایش های انجام شده توسط اعضای هیات علمی رشته ربان انگلیسی مرکز دانشیار

ویرایش مقالات انگلیسی, ویرایش نیتیو native

 

درصورتیکه می خواهید ویرایش مقاله‌ی خود را به دانشیار بسپارید، ابتدا اطلاعات ارائه شده در وب سایت را مطالعه نمایید و یا با دانشیار تماس بگیرید. سپس:

 • گام اول: ارسال مقاله در فرمت فایل وورد (doc or docx) به ایمیل دانشیار( info@danrc.com). از ارسال فایل PDF خودداری نمایید، فایل PDF قابل بررسی نیست.
 • گام دوم: درخواست شما بررسی می شود.
 • گام سوم: براساس نوع درخواست پیش فاکتور خدمات صادر می گردد. پیش فاکتور شامل هزینه انجام ویرایش و تاریخ تحویل است.
 • گام چهارم: واریز هزینه ویرایش بحساب بانکی دانشیار و ارسال شماره ردیابی/پیگیری سند واریز به دانشیار.
 • گام پنجم: تایید واریز از سوی دانشیار و اعلام شروع ویرایش.
 • گام ششم: مقاله‌ی ویرایش شده در مهلت و تاریخ تعیین شده تحویل داده خواهد شد.

 سخن مدیر
کلیه متخصصین بخش ویرایش انگلیسی، دارای مدرک دکتری زبان انگلیسی هستند و در رزومه آنها حداقل 5 مقاله ISI دیده می شود. آشنایی آنها با شیوه نگارش مقالات علمی باعث گردیده، شاهد کیفیت بالایی در بخش خدمات ترجمه و ویرایش انگلیسی باشیم که همین امر باعث گردیده دانشیار به عنوان یک مرکز ویرایش انگلیسی مطرح شود.

 • ویرایش مقالات انگلیسی توسط متخصص انگلیسی زبان نیز خدمات جدیدی از دانشیار است که از مرداد 1393 در حال ارائه است. ویرایش مقالات علمی توسط شرکت ها Elsevier, editage, edanz, enago, Wiley انجام می شود.

در صورتیکه در خصوص هر یک از خدمات ارائه شده در دانشیار سوالی دارید، با دانشیار مکاتبه نمایید تا متخصصان به سوالات شما پاسخ دهند و راهنما باشند.

با تکمیل فرم زیر می توانید درخواست خود را به دانشیار ارسال نمایید. درخواست خود را به صورت کامل بنویسید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با دانشیار در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شما

بازخورد شما