X

پست های ویژه دانشیار

چاپ مقاله ISI در دانشیار

 

نحوه انتخاب مجله از وب سایت WILEY

نحوه انتخاب مجله از وب سایت WILEY

نحوه انتخاب مجله ISI معتبر از سایت وایلی

 

 

Wiley  یک ناشر بسیار معروف است. معرفی آن به شما بدلیل تجربه خوبی است که از همکاری با مجلات آن داشتم. شما نیز می توانید مقاله خود را به مجلات آن ارسال نمایید.

جهت انتخاب مجله ای در حوزه ی Earth Sciences به ترتیب زیر عمل می نماییم. ابتدا به سایت ناشر بروید. موس را بر روی Earth, Space & Environmental Sciences ببرید تا زیر مجموعه آن باز شود. سپس بر روی Earth Sciences کلیک کنید (تصویر 1).

 

 تصویر 1

 

با کلیک بر روی Earth Sciences صفحه مخصوص به آن این حوزه باز می شود. سپس در پایین صفحه بر روی View all products in Earth Sciences کلیک کنید تا تمامی موارد چاپ شده که زیر مجموعه این بخش قرار می گیرند لیست شوند (تصویر 2).

 

 تصویر 2

 

همانطور که در تصویر 3 قابل مشاهده است. تمامی مجلات و کتاب های بخش Earth Sciences لیست شدند. با کلیک بر روی عنوان مجله Archaeological Prospection به صفحه مخصوص آن می رویم.

 

تصویر 3


در صفحه مخصوص مجله تمامی اطلاعات لازم ارایه شده است. با بررسی اطلاعات در خصوص ارسال مقاله به این مجله تصمیم می گیریم. اطلاعات لازم در ستون سمت چپ در هفت قسمت تنظیم شده است. به عنوان مثال در صورتیکه بخواهید اطلاعات تخصصی در خصوص مجله بدست آورید به بخش ABOUT THIS JOURNAL و قسمت Overview مراجعه نمایید (تصویر 4).

 

تصویر 4

 

نویسنده: مجید عقلمند (مدیر دانشیار)

Print
4242 رتبه بندی این مطلب:
3/0

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

درباره دانشیار

سال 1388را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان