X

مرکز آموزش های مجازی دانشیار

سخن مدیر

دانشیار یک سایت اطلاع رسانی علمی است. در دانشیار اطلاعاتی تخصصی در زمینه علوم، تحقیقات و فناوری منتشر می شود. همچنین می توان دانشیار را یک سایت آموزشی نامید. زیرا در بخش آموزشی نیز سعی شده است با ارایه مطالب تخصصی، آموزش لازم به پژوهشگران داده شود. دانشیار سعی دارد اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازد. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و تلاش می کنیم یار دانش پژوهشگرانی باشیم که دانشیار ندارند. امید که به این خواسته برسیم و این آرمان محقق شود.

 •  در دانشیار همه کارها، همیشه، با در نظر گرفتن اخلاق پژوهش انجام می شود. دانشیار خود را ملزم به در نظر گرفتن، رعایت و اطاعت از قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می داند.
آموزش های آزاد و مجازی دانشیار

رکز آموزش های آزاد و مجازی دانشیار در سال 90 تاسیس شد و تا به امروز بیش از 500 دانشجو بصورت مستقیم و 3000 دانشجو بصورت غیر مستقیم از خدمات آن بهره برده اند. دوره هایی که در دانشیار برگزار می گردد به صورت تخصصی مربوط به فعالیت های پژوهشی است و شرکت کنندگان در این دوره ها را دانشجویان مقطع ارشد و دکتری، اساتید دانشگاه و اعضای هیات علمی تشکیل می دهند.

کلیه دوره ها بصورت آنلاین برگزار می گردد و شرکت کنندگان می توانند بدون محدودیت جغرافیایی در آن شرکت نمایند. همچنین این دوره ها قابل ضبط و ذخیره است و اگر دانشجویی نتوانست در دوره شرکت کند می تواند فیلم آن را دریافت نماید.

40 درصد از  دوره های دانشیار مربوط به آموزش های انفرادی است. در چنین دوره هایی یک مدرس، یک دانشجو را آموزش می دهد. اینگونه آموزش ها نیز بصورت آنلاین و از طریق نرم افزارهای مربوطه صورت می گیرد. در اکثر این نرم افزارها امکان به اشتراک گزاری صفحه مانیتور وجود دارد و مدرس می تواند صفحه مانیتور دانشجو را ببیند و بر روی همان صفحه به او آموزش دهد.

نرم افزار آموزشی
کلیه آموزش های دانشیار از طریق نرم افزار TeamViewer انجام می شود. این نرم افزار امکان به اشتراک گزاری صفحه مانیتور را به مدرس و دانشجو می دهد. از طریق این نرم افزار دانشجو می تواند صفحه مانیتور مدرس را ببیند و صدا او را بشنود. این نرم افزار از لینک زیر قابل دریافت است.
https://www.teamviewer.com/en/download/windows/

هزینه دوره ها
هزینه دوره ها براساس میزان ساعت آموزشی تعیین می گردد.

لیست دوره ها

لیست دوره های دانشیار

گام اول: فرم شماره 10 را تکمیل نمایید و به دانشیار بفرستید.
گام دوم: فرم توسط گروه دانشیار بررسی می گردد و اطلاعات لازم در خصوص هزینه و ساعت آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
گام سوم: پرداخت هزینه از سوی دانشجو و اعلام واریز مبلغ به دانشیار.
گام چهارم: شروع دوره آموزشی براساس تقویم دانشیار

توضیحات بیشتر:

 • در تمامی مکاتباتی که با دانشیار دارید، اطلاعات تماس خود را در ایمیل ذکر نمایید.
 • کلیه ایمیل های دریافتی در مدت 24 تا 72 ساعت  پاسخ داده می شود. لطفا در طی این مدت از ارسال ایمیل مجدد خودداری نمایید.
 • تنها در صورت گذشت 72 ساعت از ارسال ایمیل، مجاز به تکرار درخواست می باشید.
 • درصورتیکه نیاز به دریافت پاسخ فوری دارید، در عنوان ایمیل از عبارت "نیاز به پاسخ فوری" استفاده نمایید.
 • دکتر طالبی

  چاپ مقالات خود را به گروه قوی دانشيار سپردم و خوشبختانه جواب اعتماد عاقلانه ام را گرفتم. گروه دانشيار گروهی بسيار تخصصی و قوی و كاملا امانت دار است.همكاری من برای آينده مستدام است.

 • دکتر خرمدل

  بنده با موسسات زیادی همکاری داشته ام اما تیم دانشیار از لحاظ سرعت پاسخگویی، رعایت امانت و کیفیت علمی در ارائه خدمات بهترین است. دقت نظر شما در رعایت اصولی اخلاقی در نشر مقالات و کتب علمی نیز قابل ستایش است. شما یک تیم حرفه ای و البته قابل اعتماد هستید.

 • دکتر حیدری

  در طول فعالیت در زمینه چاپ کتاب و مقاله، ترجمه و نیز مشاوره در زمینه انتخاب ژورنا‌ل‌ها و چاپ مقالات علمی، با گروه‌های پژوهشی زیادی همکاری داشته ام. براساس تجربه و شناخت، دانشیار را کاملترین، به روزترین، و متعهدترین گروه پژوهشی می‌دانم.

 • دکتر طلایی

  در سال 1391 مقالات خود را به دانشیار سپردیم. مقالات ما در مجلات معتبر آی اس آی چاپ شد. طی این چند سال از خدمات دیگر دانشیار نیز بهره بردیم و همکاری ما تا به امروز ادامه دارد. گروه دانشیار را حرفه ای، صادق، دلسوز و متعهد دیدیم. گروهی که "قابل اعتماد" است.

درباره دانشیار

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه دانشیار در زمینه تحقیق و پژوهش دانست. ایجاد تغییر و شرایطی بهتر، قرار دادن پژوهشگران برمسیری آسان تر، آموزش، راهنمایی و مشاوره و حذف محدودیت‌ها، تحریم ها و هر آنچه مانعی جهت رشد علم ایجاد می کند، اهداف، آرمان و دلیلی است که باعث راه اندازی دانشیار شد. در دانشیار مشاور و راهنما هستیم و سعی داریم اطلاعات ارزشمندی را منتشر سازیم. اطلاعاتی که باعث تسریع پروسه تحقیق و پژوهش شود. خدمات تخصصی بسیاری در دانشیار ارائه می گردد. این خدمات به صورت ویژه به محققین، پژوهشگران و اعضای هیات علمی ارائه می شود.   ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

دی ان ان